Anafartalar Caddesi Ankara Pasajı No:44 Kat:3 Daire:106-7 Ulus - Ankara

Mobil Uygulamalar

Android,iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en cok kullanılan mobil platformlar üzerinde, her türlü ihtiyaca özel akıllı telefon uygulamaları geliştiriyoruz.

Mobil Uygulama ile

  • Kurumların ürün ve hizmetlerini dış ve iç müşterilerine her zaman, yer yerde, daha hızlı ve daha kolay biçimde ulaştırabilmelerine yardımcı olmak…
  • Mobil Uygulama Geliştirme Platformu sayesinde, gerektiğinde müşteriye özel çözümlerin tasarlanması kolaydır.
  • Son kullanıcılara konum bağımsız işlem yapabilme, ürün ve hizmetlere erişebilme özgürlüğü sağlayan mobil uygulamalar, GSM ağının ulaşabildiği her yerde, 7 gün 24 saat çalışabilen bir sistem sunar.
  • Mobil uygulamalar, kurumların kullanıcılarına erişmesine yardımcı olan yeni bir kanal oluşturur. Kurumların verdiği hizmetlerin tamamının veya belirli bir kısmının alternatif bir kanaldan sağlanması mümkün hale gelir.
  • Kurumlara yenilikçi ve uzun vadeli çözümler sunmayı hedefler. Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebilir.

Ürün ve Hizmetlerinizi günümüzde en yaygın kullanılan cihazlarında tek tuşla ulaşılabilir kılın, En yüksek verim ve satış oranını yakalayın.