Anafartalar Caddesi Ankara Pasajı No:44 Kat:3 Daire:106-7 Ulus - Ankara

Kurumsal Çözümler

Şirketinizde bir yazılımınız var ve ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap vermiyor mu? Şirketinize yönelik özellikler ekletmek istediğinizde talepleriniz cevapsız mı kalıyor? Yeterince destek alamıyor musunuz?

Point Web Bilgisayar olarak size özel yazılımlar geliştiriyoruz. Siz taleplerinizi bize iletiyorsunuz, tüm aşamaları birlikte yazılıma dönüştürerek sonrasında ise destek vererek hayallerinizi uygulamaya geçiriyoruz.

Web Tabanlı Uygulamalar

Masaüstü yazılımlar yerini hızlı bir şekilde bulut yapısı ile çalışan web tabanlı uygulamalara devrediyor. Nedeni ise bir bilgisayara bağlı kalmadan, gelişen mobil teknolojilerini de kullanarak her mekanda işlerini görebilmek kolaylığı şeklinde özetleyebiliriz.

Point Web Bilgisayar olarak özellikle ERP, CRM ve HRM alanında yıllardır süren web tabanlı uygulama geliştirme deneyimimizle yazılım taleplerinizi hayata geçiriyoruz.

Mobil Uygulama Geliştirme

Mobil cihazlar artık hızlı bir şekilde masaüstü bilgisayarların yerini almaya başladı. Önce telefon, sonra bilgisayar telefon arası tablet cihazlar derken artık neredeyse olmazsa olmaz bir hal alan mobil teknolojilere göre uygulamalar geliştiriyoruz.